Insight Timer

13.3.9

Meditasyon zamanı

5.1k

Bu uygulamayı oyla

Insight Timer, size yardımcı olan meditasyon uygulamasıdır. Meditasyon hakkında zaten bir şey biliyorsanız, uygulama herhangi bir zamanda ve yerde meditasyon yapmanıza yardımcı olabilir. Ve eğer bu konuda pek bir şey bilmiyorsanız, bu dünyaya başlamak için kapsamlı bir rehber bulacaksınız.

Insight Timer'ı kullanmaya başlamak için önce kayıt olmanız gerekmektedir. Kullanıcı hesabınızı aldıktan sonra, mevcut tüm meditasyon kurslarına erişim kazanmanın yanı sıra grup sohbetlerine de katılabilirsiniz. Budizm, uyku düzenleri, Rumi şiirleri vb. hakkında binlerce tartışma grubu vardır.

Insight Timer hakkında başka ilginç bir şey de uygulama ile aktivitelerinizi takip etmenizi sağlıyor olmasıdır. Gerçekleştirmek istediğiniz hedefleri bile belirleyebilirsiniz. Her gün ne kadar meditasyon yaptığınızı görebilir ve refahınızı geliştirmek için gerçekçi hedefler belirleyebilirsiniz.

Insight Timer, zarif bir arayüze ve çok sayıda özelliğe sahip mükemmel bir meditasyon uygulamasıdır. Bunun en iyi yanı, kendinizi daha iyi hissetmenize ve yaşam tarzınızı geliştirmenize yardımcı olabileceğidir.
Gereksinimler

Android 3.1 veya daha üst sürümü gerektirir.

Uptodown X